O výstavbě

Vše o výstavbě

Zabýváme se širokou škálou výstavby dřevěných konstrukcí v plném rozsahu. Součástí našich dodávek jsou samozřejmostí i zajištění zemních, zednických, pokrývačských a klempířských prací.

Máte zájem o novou pergolu? Neváhejte a kontaktujte nás!
Jak probíhá spolupráce s naší firmou?

  1. Napište nám, nebo nám zavolejte. Domluvíme termín schůzky přímo v místě realizace. Vše zaměříme a sepíšeme objednávku.
  2. Vytvoříme projekt a vytvoříme kalkulaci, dle vámi požadovaného stupně výstavby. Kalkulaci s vámi následně konzultujeme. Stále máte možnost objednávku měnit.
  3. Po odsouhlasení kalkulace, termínu realizace a finanční stránky projektu, vyžadujeme zálohu! Po naplnění podmínek následuje zahájení projektu.
  4. Samotná výstavba v místě realizace. Zde stačí nechat volný přístup na pozemek, přívod el. energie 230V po případě na 380V a některých případech kohoutek či zahradní hadici s vodu.
  5. Při dokončení následuje předání a kontrola stavby, doplatek za stavbu.

Rádi s vámi budeme spolupracovat i na dalších projektech. Možnosti konzultace dalších stavebních úprav na vašem domu, chatě či jiném objektu. Kontrola projektové dokumentace, správnosti rozpočtů, teplená problematika objektů. Kontrola správnosti stavebních postupů. Kompletní činnost zabezpečuje VykyStav.

Dřevo materiál

Naše konstrukce tvoříme z kvalitních materiálů. Dle ceny je nejlevnější použít běžný rostlý dřevo materiál hoblovaný, nehoblovaný.
Na pohledové konstrukce automaticky používáme převážně profily z KVH případně z BSH profilů.

Veškerý materiál kontrolujeme aby nebyl nakažený či ztrouchnivělý

Nátěry

Pro vaši spokojenost se zabýváme i natěračskou činností. Kompletní nátěry od prvotních ošetřujících po finální transparentní nátěry. Pracujeme s kvalitními nátěry vyskytujícími se na našem trhu. Dokážeme vám poradit s výběrem nátěru.

Provádíme prvotní ochranné nátěry, preventivní nátěry proti dřevokazným houbám a parazitům, proti UV svitu. Dále konečné nátěry lazurou, olejem, ale i dalšími typy barev. Renovující nátěry s odstraněním stávajících nátěrů, s následným ošetřením povrchu a finálním nátěrem.

Nátěrové hmoty
Herbol
Luxol
Detecha
Osmo
Lignofix

Kalkulace nátěrů
Kalkulaci provádíme dle rozsahu natěračských prací, typu ochranných a natěračských prostředků. Pak je nedílnou součástí kalkulace i časový rozsah jednotlivých technologických procesů, dále typ natíraných prvků.

Orientační ceny dle ceníku níže, možnost dohody.

Pohledové nátěry

typ prvku ošetřující nátěr nátěry barvou cena za m2
Konstrukční řezivo 1 2 150
Latě 1 2 120
Palubky 1 2 130

Ošetřující nátěry

typ prvku impregnační nátěr cena za běžný metr
Konstrukční řezivo 1 50

Rekonstrukční nátěry

typ prvku impregnační nátěr ošetřujícíc nátěr nátěr barvou cena za m2
Konstrukční řezivo 1 1 max. 3 300
Palubky, latě, obklady 1 1 max. 3 250

Odstranění původního nátěru, manipulace.

Cena pouze za práci nutno přičíst nátěrové hmoty. 

Klempířské práce

Klempířské práce a prvky jsou běžnou součástí naší dodávky. Pracujeme s velkou škálou materiálu. Snažíme vyhovět většině zákazníkům.