O VÝSTAVBĚ

VÝSTAVBU PROVÁDÍME V NĚKOLIKA STUPNÍCH VÝSTAVBY

Zabýváme se širokou škálou výstavby dřevěných konstrukcí v plném rozsahu. Součástí našich dodávek jsou samozřejmostí i zajištění zemních, zednických, pokrývačských a klempířských prací.

Možnost výstavby pergoly pultové samostatně stojící, pergoly pultové na jedné či více stranách kotvené na fasádě či opěrné stěně, moderní pergoly, stání na auta se sedlovou střechou, či jiné tvary a typy konstrukcí či střech.

32-1024x768

JAK VYPADÁ SPOLUPRÁCE S NAŠÍ FIRMOU?

1) KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám, nebo nám zavolejte. Domluvíme termín schůzky přímo v místě realizace. Vše zaměříme a sepíšeme objednávku.

4) VÝSTAVBA

Samotná výstavba v místě realizace. Zde stačí nechat volný přístup na pozemek, přívod el. energie 230V po případě na 380V a některých případech kohoutek či zahradní hadici s vodu.

2) PROJEKT A KALKULACE

Vytvoříme projekt a vytvoříme kalkulaci, dle vámi požadovaného stupně výstavby. Kalkulaci s vámi následně konzultujeme. Stále máte možnost objednávku měnit.

5) DOKONČENÍ STAVBY

Při dokončení následuje předání a kontrola stavby, doplatek za stavbu.

3) ZÁLOHA A ZAHÁJENÍ

Po odsouhlasení kalkulace, termínu realizace a finanční stránky projektu, vyžadujeme zálohu! Po naplnění podmínek následuje zahájení projektu.

DŘEVO MATERIÁL

Naše konstrukce tvoříme z kvalitních materiálů. Dle ceny je nejlevnější použít běžný rostlý dřevo materiál hoblovaný, nehoblovaný. Na pohledové konstrukce automaticky používáme převážně profily z KVH případně z BSH profilů. Veškerý materiál kontrolujeme aby nebyl nakažený či ztrouchnivělý.

NÁTĚRY

Pro vaši spokojenost se zabýváme i natěračskou činností. Kompletní nátěry od prvotních ošetřujících po finální transparentní nátěry. Pracujeme s kvalitními nátěry vyskytujícími se na našem trhu. Dokážeme vám poradit s výběrem nátěru. Provádíme prvotní ochranné nátěry, preventivní nátěry proti dřevokazným houbám a parazitům, proti UV svitu. Dále konečné nátěry lazurou, olejem, ale i dalšími typy barev. Renovující nátěry s odstraněním stávajících nátěrů, s následným ošetřením povrchu a finálním nátěrem.

NÁTĚROVÉ HMOTY

KALKULACE NÁTĚRŮ

Kalkulace nátěrů Kalkulaci provádíme dle rozsahu natěračských prací, typu ochranných a natěračských prostředků. Pak je nedílnou součástí kalkulace i časový rozsah jednotlivých technologických procesů, dále typ natíraných prvků. Orientační ceny dle ceníku níže, možnost dohody.

POHLEDOVÉ NÁTĚRY

 

TYP PRVKUOŠETŘUJÍCÍ NÁTĚRNÁTĚRY BARVOUCENA ZA m2
KONSTRUKČNÍ ŘEZIVO1x2x150 kč
LATĚ1x2x120 kč
PALUBKY1x2x130 kč

OŠETŘUJÍCÍ NÁTĚRY

TYP PRVKU

IMPREGNAČNÍ NÁTĚR

CENA ZA BĚŽNÝ METR

KONSTRUKČNÍ ŘEZIVO

1x

50 kč

REKONSTRUKČNÍ NÁTĚRY

TYP PRVKU

IMPREGNAČNÍ NÁTĚR

OŠETŘUJÍCÍ NÁTĚR

NÁTĚR BARVOU

CENA ZA  m2

Konstrukční řezivo

1x

1x

max. 3x

300 kč

Palubky, latě, obklady

1x

1x

max. 3x

250 kč

Odstranění původního nátěru, manipulace.
Cena pouze za práci nutno přičíst nátěrové hmoty.

KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

Klempířské práce a prvky jsou běžnou součástí naší dodávky. Pracujeme s velkou škálou materiálu. Snažíme vyhovět většině zákazníkům.

Jsme schopni zajisti kompletní realizaci vámi požadované dřevostavby od základů až po střechu, či rekonstrukci stávajících dřevných konstrukcích, spolupracujeme s lety prověřenými dodavateli dřevostaveb. Více naleznete v sekci Dřevostavby, nebo na stránce vykystav.cz

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE MOŽNOSTÍ O VAŠÍ VÝSTAVBĚ?
KONTAKTUJTE NÁS A STEJDNEJTE SI NEZÁVAZNOU SCHŮZKU