STANDARD

Tato řada se zabývá především na nejlepší poměr cena a kvalita. Budeme se snažit vyjít vám vstříc s cenovou náročností projektu. Veškeré rozměry konstrukce budou určitým způsobem definovány pro udržení ceny a kvality konstrukce. Do této kategorie nepatří atypické konstrukce jako jsou lichoběžníky a jinak nesymetrické tvary. V této řadě je možné definovat a dopočítat materiály jako je nátěrová hmota, střešní krytina a spojovací prvky. Naše návrhy budou počítány na běžné technické a konstrukční potřeby dané konstrukce. Veškeré konstrukce jsou konstruovány na zátěž do mírného klimatu. Veškeré návrhy lze projednat a upravit. Zvolený dřevo-materiál vždy hoblovaný a zvolený dle dostupnosti v aktuální dobu.

V NÁMI VYTVOŘENÉM ROZPOČTU
BUDOU CENY ZA:

1. DŘEVO-MATERIÁL

2. HOBLOVÁNÍ

3. DODATEČNÉ ČEPOVÁNÍ

4. SPOJOVACÍ MATERIÁL

VRUTY, TŘMENY

5. KOTVÍCÍ PRVKY BEZ PODKLADU

ZEMNÍ VRUTY/BETONOVÁ PATKA

6. VÝROBA

KONSTRUKCE NA TESAŘSKÉ SPOJE

7. MONTÁŽ

NA MÍSTĚ OBJEDNAVATELE

8. DOPRAVA

NA MÍSTO OBJEDNAVATELE

V NÁMI VYTVOŘENÉM ROZPOČTU NEBUDOU CENY ZA:

1. PODHLEDY, PALUBKY

2. STŘEŠNÍ KRYTINA

3. KLEMPÍŘSKÉ PRVKY

4. PENETRACE, NÁTĚRY

V případě vlastního materiálu, se budeme snažit s vámi domluvit na nejnižší ceně pro vaši spokojenost.

Prováděné konstrukce jsou čepovány dle technických potřeb. Veškeré části budou navíc upevněny spojovacími prvky. Minimální rozměr podpěrných sloupů 10x10. Veškeré konstrukce splňují standardní podmínky statiky a tuhosti konstrukce.

Objednatel má možnost volby mezi rostlým dřevo-materiálem či strojně upraveným (KVH, BSH,....). Nátěrové hmoty dle specifikace. Veškerá výroba v řadě STANDARD se zabývá kvalitou výsledné konstrukce, s ohledem na cenu.

PŘÍKLADY REALIZACE ŘADY STANDARD

MYSLÍTE ŽE JE ŘEŠENÍ STANDARD PŘESNĚ PRO VÁS?
NEZÁVAZNĚ NÁS POPTEJTE