STŘEŠNÍ KRYTINY

1) MAKRALON KOMŮRKOVÉ DESKY

Díky nízké váze ji lze použít na jakékoliv zahradní konstrukce. Vynikající krytí jak pergol tak zahradních přístřešků, skleníků a dalších konstrukcí, kde chceme mít dostatek světla. Dokonalý přístup denního světla a ochrana proti UV záření. Provedení v několika různých barvách. MARLON ST Longlife – komůrkové (dutinkové) polykarbonátové desky. Vyrábí se v několika typech s různým počtem stěn, resp. s různým počtem komůrek, od dvoustěnných desek (jedna vnitřní komůrka), až po desky sedmistěnné (šest vnitřních komůrek).

BĚŽNĚ DOSTUPNÉ SÍLY DESEK:

  • 4mm (dvoustěnná)
  • 6mm (dvoustěnná)
  • 8mm (dvoustěnná)
  • 10mm (čtyřstěnná)
  • 16mm (pětistěnná)
  • 25mm (pětistěnná)
  • 32mm (sedmistěnná)
  • 35mm (sedmistěnná)

Dodávané zabarvení jsou tři – úplně čirá deska, opálová (matná čirá), nebo bronzová (kouřově hnědá barva).

Desky Marlon ST Longlife jsou ideální pro ploché zastřešení pergol a zahradních přístřešků, zastřešení zastávek MHD, apod. Polykarbonátové desky Marlon ST Longlife vykazují perfektní mechanické vlastnosti, takže jsou odolné vůči krupobití i ostatním vlivům normálního počasí.

2) TRAPÉZ A VLNITÉ DESKY

Velice lehká krytina jedná se o vlnité nebo trapézové desky vyrobené z nerozbitného POLYKARBONÁTU. Vynikající krytí jak pergol tak zahradních přístřešků, skleníků a dalších konstrukcí, kde chceme mít dostatek světla. Dokonalý přístup denního světla a ochrana proti UV záření. Provedení v několika různých barvách.

3) ŠINDEL A ASFALTOVÉ KRYTINY

Velice kvalitní krytí veškerých dřevěných konstrukcí. Dokonalé krytí a neprůchodnost, odstínění nepříjemných světelných paprsků a UV záření. Provádí se v různých tvarech i barevných kombinacích. Používáme kvalitní bitumenový šindel IKO. Důležitý je podkladní pás, který v případě drobného vzlínání vody odvádí vodu zpět na okapnici a odkapává z dřevostavby. Různé barevné varianty: červená, šedá

4) STŘEŠNÍ TAŠKY PÁLENÁ ČI BETONOVÁ KRYTINA

Kvalitní a desetiletími prověřená střešní krytina v různých barevných provedeních. Krytina vyžaduje robusnější konstrukci oproti lehčím krytinám. . Dokonalé krytí a neprůchodnost, odstínění nepříjemných světelných paprsků a UV záření.

V případě, že máte zájem o dřevostavbu v kombinaci s betonovou či pálenou krytinou, je nutno na toto upozornit předem, abychom nadefinovali odpovídající profil sloupků (min. 12 x 12 cm) a celá konstrukce byla staticky nosná oproti nahodilému zatížení. Sníh v kombinaci s betonovou krytinou vytváří veliké zatížení na konstrukci.

Betonová krytina působí na pergolách, altánech, zahradních domkách apod. velice vkusně a dodává dřevostavbě ojedinělý ráz a pocit masivnosti.

SPOLUPRACUJEME S PROVĚŘENÝMI DODAVATELI:

5) PLECHOVÁ KRYTINA

Plechová krytina je vhodnou krytinou na vaši pergolu či altán. V případě plechových krytin pracujeme nejčastěji s výrobky od firmy LINDAB, která na trhu působí nejdéle a produkty patří mezi nejkvalitnější.